kursy fitness
SZKOŁA
FITNESS
Paweł Posłuszny

Paweł Posłuszny

Wykładowca

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Anatomii na Akademii Medycznej. Wykładowca Motoryczności Człowieka, Anatomii Funkcjonalnej i Praktycznej oraz Promocji zdrowia  na AWF Wrocław, kilku innych uczelniach wyższych i kursach instruktorskich i trenerskich. Stażysta Uczelni Wyższych w 6 krajach Europejskich. Członek Polskiego Towarzystwa Anatomicznego.
Adiunkt w Katedrze Biostruktury AWF Wrocław, doktor nauk o kulturze fizycznej.
Ze sportem związany od 1991 roku przez 10 lat trenował Karate Kyokushin z Polskimi i Japońskimi Mistrzami Od 1997 roku zdobywał doświadczenie instruktorsko-trenerskie, prowadząc treningi Karate.
Od 2000 roku instruktor sportu o specjalności Kulturystyka oraz instruktor aerobiku (ulubiona forma- specjalizacja Tae-bo), pływania i odnowy biologicznej. Międzynarodowy Instruktor Nordic Walking (INWA).
Dietetyk – państwowe uprawnienia do wykonywania zawodu (nr 986/2013)
Autor kilkudziesięciu artykułów naukowych z zakresu składu ciała, aktywności i sprawności fizycznej w czasopismach specjalistycznych (w tym medycznych i anglojęzycznych).
Współpracuje ze sportowcami wyczynowymi i klubami sportowymi w zakresie kontroli i regulacji składu ciała. Współpracuje z fizjoterapeutami i terapeutami manualnymi w zakresie pomiarów sprawności aktywności fizycznej i składu ciała w odniesieniu do budowy i funkcji ciała człowieka.
Kierownik projektu badawczego (Finansowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego) dotyczącego, kontroli składu ciała i sprawności fizycznej poprzez aktywność fizyczną i dietę, wykonawca Grantów Naukowych dotyczących oceny kondycji biologicznej człowieka.
Były wicemistrz Wrocławia w rowerowej jeździe na orientację – pasjonata i uczestnik maratonów biegowych i rowerowych a także ultramaratonów górskich i ekstremalnych. Aktualnie wicemistrz w biegu na 10 km pracowników naukowych uczelni wyższych.


Kontakt

Magda Sowińska, tel: 531 907 607
e-mail: m.sowinska@cpfitness.pl

Katarzyna Wysocka, tel: 608 435 555


Aktualności


  •  

  • MIĘDZYNARODOWE UPRAWNIENIA REPS

      

    PRAWO DO WYKONYWANIA ZAWODU: Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Republika Południowej Afryki, Belgia, Australia i Polska.

  • Polub nas na FACEBOOK'u


    Kursy fitness CPF

Najbliższe kursy fitness