kursy fitness
SZKOŁA
FITNESS

Katarzyna Zaklikowska

Prezenter i szkoleniowiec

Międzynarodowy Prezenter Fitness, właścicielka toruńskiego klubu Gra - Fitness City. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, gdzie uzyskała tytuł magistra. Studiowała także Fililogię Klasyczną i Socjologię na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2001 roku posiada tytuł Instruktor Sportu w fitness, nadany przez Okręgowy Związek Kulturystyki i Trójboju Siłowego w Bydgoszczy. Prawdziwą przygodę z fitnessem rozpoczęła w prestiżowej szkole Inka Szymanski Fitness 

School, gdzie otrzymała tytuł Master Trainer i stała się wieloletnim szkoleniowcem i prezenterem. Jako prezenter wiele lat wspópraciwała z fit.pl występując na Międynarodowych Konwenchach Fitness. Ostatnie lata zwiazana była ze szkołą Tribal Fitness School. Okrzyknięta poską Królową stepu. Płynnie i zaskakująco szybko potrafi nauczyć najtrudniejszych choreografii. Uwielbia także wszelkie odmiany zajęć wzmacniających, na których wyciska z podopiecznych hektolitry potu. Znana z siły i niespożytej energii, doskonale odnajduje się na scenie. Od najmłodszych lat występowała w teatrach i przez wiele lat jako wokalistka rockowa koncertowała na terenie całej Polski. Prywatnie wychowuje rocznego synka, który do ostatnich dni ciąży ćwiczył z nią na sali i występował na Konwencjach. Uwielbia dalekie podróże im dalsze i bardziej dzikie tym lepiej :-).

To żywa energia zamknięta w drobnym ciele, która eksploduje w czasie zajęć. Jeśli lubisz żywioł, dynamiczny ruch i pozytywne wibracje, to jej zajęcia są właśnie dla Ciebie.


Kontakt

Magda Sowińska, tel: 531 907 607
e-mail: m.sowinska@cpfitness.pl

Katarzyna Wysocka, tel: 608 435 555


Aktualności


  •  

  • MIĘDZYNARODOWE UPRAWNIENIA REPS

      

    PRAWO DO WYKONYWANIA ZAWODU: Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Republika Południowej Afryki, Belgia, Australia i Polska.

  • Polub nas na FACEBOOK'u


    Kursy fitness CPF

Najbliższe kursy fitness