kursy fitness
SZKOŁA
FITNESS
Aneta Powerska-Didkowska

Aneta Powerska-Didkowska

Szkoleniowiec i prezenter CPF

mgr wychowania fizycznego, wykładowca AWF w Katowicach- Katedra Teorii i Metodyki Wychowania Fizycznego. Pracuje jako kierownik pracowni choreograficznej w Pałacu Młodzieży w Katowicach(nauczyciel dyplomowany)choreograf, nauczyciel tańca, gdzie z wielkim zaangażowaniem oddaje się prowadzeniu Studia Tańca Współczesnego i Baletu "Arabeska". Instruktor fitness Centrum Odnowy Biologicznej i Fitness „COB” Katowice.
Międzynarodowy Prezenter Fitness, Master Trainer. Niezwykle utalentowana i wszechstronna prezenterka technik jazz-dance-fitness. Posiada międzynarodowe doświadczenia metodyczne i prezenterskie /Argentyna, Dania, Hiszpania i Francja/. Ma opinię najlepszej polskiej prezenterki nie tylko dzięki znakomitemu przygotowaniu baletowemu i jazz-dance, lecz także dzięki niepowtarzalnej osobowości scenicznej. Charyzmatyczne pokazy i niesamowicie ekspresyjne finały to ogromne atuty. Jest wielką pasjonatką swojej pracy, a także wieloletnim szkoleniowcem i organizatorem licznych konwencji i warsztatów. Szczęśliwa mama synka Tobiaszka.


Kontakt

Magda Sowińska, tel: 531 907 607
e-mail: m.sowinska@cpfitness.pl

Katarzyna Wysocka, tel: 608 435 555


Aktualności


  •  

  • MIĘDZYNARODOWE UPRAWNIENIA REPS

      

    PRAWO DO WYKONYWANIA ZAWODU: Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Republika Południowej Afryki, Belgia, Australia i Polska.

  • Polub nas na FACEBOOK'u


    Kursy fitness CPF

Najbliższe kursy fitness