kursy fitness
SZKOŁA
FITNESS

Dlaczego my?

zostań instruktorem fitness

Creative Professional Fitness jest szkołą stworzoną przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Jesteśmy teamem fascynatów fitnessu, którzy posiadają kompetencje, wiedzę i umiejętność jej przekazywania, a przede wszystkim pasję fitnessu. Szkolimy instruktorów fitness, trenerów personalnych, instruktorów indoor cycling i menedżerów klubów fitness.

CPF to "świeża krew", nowi ludzie, innowacyjne pomysły! Z nami masz szansę wyjść dalej, zrobić więcej! CPF daje Ci możliwość edukacji na każdym poziomie zaawansowania, zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę z fitnessem, jak również dla zaawansowanych instruktorów, którzy chcą osiągnąć tytuł CREATIVE PROFESSIONAL i dołączyć do CPF TEAM.

Nasza szkoła powstała z pasji do fitnessu! Chcemy podzielić się z Wami wiedzą i doświadczeniem zdobytym przez lata naszej pracy i edukacji.

Założycielkami szkoły są Magda Sowińska i Katarzyna Wysocka. Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą szkoleniową, kadrą menedżerską i specjalistami z wielu organizacji takich jak AWF Wrocław, Wyższa Szkoła Zarządzania i Coachingu, SportWin.

Zaufały nam takie firmy jak TESCO, dla których organizujemy cykl szkoleń dla kadry zarządzającej.

Kontakt

Magda Sowińska, tel: 531 907 607
e-mail: m.sowinska@cpfitness.pl

Katarzyna Wysocka, tel: 608 435 555


Aktualności


  •  

  • MIĘDZYNARODOWE UPRAWNIENIA REPS

      

    PRAWO DO WYKONYWANIA ZAWODU: Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Republika Południowej Afryki, Belgia, Australia i Polska.

  • Polub nas na FACEBOOK'u


    Kursy fitness CPF

Najbliższe kursy fitness