kursy fitness
SZKOŁA
FITNESS

24.02.2015

Targi FIT EXpo

FIT-EXPO - dbamy o Twoją wiedzę i kondycję
Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA powered by Tiguar jest nieodłącznym punktem targów FIT-EXPO (15-17.05.2015). Podczas Konwencji instruktorzy fitness i trenerzy personalni doskonalą swoje umiejętności w trwających wiele godzin energetycznych i inspirujących sesjach. Poprowadzi je grupa prezenterów z Polski i za granicy. O randze wydarzenia świadczy obecność 14 renomowanych szkół i akademii fitness, które zaprezentują swoje oferty i najnowsze trendy ćwiczeń i układów w fitnessie. Na liście szkół znajduje się IFAA,  REEBOK University, PROFI FITNESS SCHOOL, OPEN MIND, bodyART®, Kuźnia Trenerów, Bokwa®, Piloxing®, Creative Professional Fitness, Akademia Fitness Planet, Centrum Ruchu  Olimpijka, Jumping® Fitness, Fitness Authority School oraz TRX. Program Konwencji zakłada najróżniejsze formy fitness od stretchingu, jogę, step, dance po TRX, a sesje odbędą się w siedmiu halach. To niepowtarzalne, nie mające sobie równych, szkolenie instruktorów fitness rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli.  Oprócz sesji praktycznych organizatorzy przygotowali dla uczestników specjalistyczne warsztaty.  
FIT-EXPO fitness & sport park to wydarzenie z najdłuższym stażem i doświadczeniem. W Poznaniu podczas 10. edycji targów ciekawe oferty zaprezentują liderzy branży fitness. Równolegle z targami odbędzie się Kongres FIT-EXPO, który będzie kopalnią praktycznej wiedzy dla właścicieli i menedżerów klubów. Po raz pierwsze odbędzie się konferencja podejmująca temat dietetyki w fitness.


Kontakt

Magda Sowińska, tel: 531 907 607
e-mail: m.sowinska@cpfitness.pl

Katarzyna Wysocka, tel: 608 435 555


Aktualności


  •  

  • MIĘDZYNARODOWE UPRAWNIENIA REPS

      

    PRAWO DO WYKONYWANIA ZAWODU: Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Republika Południowej Afryki, Belgia, Australia i Polska.

  • Polub nas na FACEBOOK'u


    Kursy fitness CPF

Najbliższe kursy fitness