kursy fitness
SZKOŁA
FITNESS

28.06.2012

FitStyle SUMMER 2012

Międzynarodowa Konwencja FitStyle Summer 2012

W dniach 27-28 lipca 2012 w Kielcach na wszystkich miłośników fitness i tańca czeka wielkie święto – Międzynarodowa Konwencja FitStyle Summer 2012

Warto już dziś zapisać sobie datę 27-28 lipca 2012 w kalendarzu, by w lipcowy weekend bawić się wspólnie z międzynarodowymi prezenterami fitness, którzy po raz kolejny entuzjastycznie odpowiedzieli na zaproszenie FitStyle.  Podczas Międzynarodowej Konwencji FitStyle Summer wystąpią: Per Markussen Szwecja, Didier Muamba Belgia, Salvatore Panebianco Włochy, Giacomo Piccoli Włochy, Kristin Andersson i Adam Gripenblom Les Mills Szwecja. Na scenie wystąpią również znakomici  prezenterzy z polskich szkół fitness. Podczas Międzynarodowej Konwencji FitStyle Summer wystąpią również zagraniczne prezenterki Thera-Band: Sanna Kasurinen, Andrea Bukhardt, Gesine Ratajczyk, które poprowadzą takie lekcje jak: Gymstick™ –Personal Training, Staby® : Healthy Back & Bodyforming: Thera Band Vitality®: Trening funkcjonalny i sensomotoryczny w klubie fitness.
 

W tym roku sprzedaż biletów będzie prowadzona na zupełnie innych zasadach. Przy tej konwencji będzie obowiązywała zasada „kto pierwszy ten lepszy”. W promocyjnej cenie 125 złotych, do sprzedaży trafiło 25 wejściówek. Warunkiem skorzystania z promocji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.summer.fitstyle.info oraz wpłacenie odpowiedniej kwoty na konto organizatorów. Osoby, które dokonają rejestracji, ale nie wpłacą wymaganej kwoty, nie będą mogły skorzystać z promocji! Po wyczerpaniu promocyjnych wejściówek do sprzedaży trafią następne, tym razem w wyższej cenie. Warto więc się pospieszyć!

Najgorętsza impreza tego lata – to hasło przewodnie Międzynarodowej Konwencji FitStyle Summer 2012. Nic dziwnego, bo organizatorzy przygotowali dla uczestników bogaty program, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W programie przewidziano bogactwo lekcji choreograficznych, zarówno zajęcia dance, jak i na stepie. Amatorzy lekcji wzmacniających również znajdą coś dla siebie. Podczas Międzynarodowej Konwencji FitStyle Summer nie może zabraknąć zdobywających coraz większe rzesze zwolenników lekcji Les Mills.

W konwencji FitStyle Summer udział może wziąć każdy – bez względu na to czy jest instruktorem fitness z długoletnim stażem, dopiero stawia pierwsze kroki na instruktorskiej ścieżce lub jest amatorem, na co dzień ćwiczącym w klubie fitness. Konwencja FitStyle Summer jest przeznaczona dla każdego kto kocha ruch, stawia na zdrowy styl życia i chce być po prostu FIT.

Międzynarodowa Konwencja FitStyle Summer to niepowtarzalne miejsce, w którym uczestnicy będą mogli podzielić się swoją fitnessową pasją, wymienić doświadczenia. To również doskonała okazja do poszukania nowych inspiracji i nowinek ze świata fitness i tańca, by z wakacji wrócić do pracy w klubie z głową pełną nowych pomysłów.
 
Organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg niespodzianek i atrakcji, by FitStyle Summer był  prawdziwym świętem fitness i tańca.

Godzina 19 wcale nie kończy pierwszego dnia na konwencji Fitstyle Summer. W program konwencji po raz kolejny wpisany został wieczór integracyjny FitStyle Summer Night w klimatach Gorączki Sobotniej Nocy, podczas którego wszyscy uczestnicy będą mogli bawić się, relaksować i świętować fitness. Impreza integracyjna to doskonała okazja na bliższe poznanie się, zacieśnienie kontaktów i integrację z innymi miłośnikami fitness.

Dwa dni, trzy sale, rewelacyjny program, atrakcje, nowości i niespodzianki – to główne powody do tego, by weekend 27-28 lipca spędzić w Kielcach. 


Kontakt

Magda Sowińska, tel: 531 907 607
e-mail: m.sowinska@cpfitness.pl

Katarzyna Wysocka, tel: 608 435 555


Aktualności


  •  

  • MIĘDZYNARODOWE UPRAWNIENIA REPS

      

    PRAWO DO WYKONYWANIA ZAWODU: Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Republika Południowej Afryki, Belgia, Australia i Polska.

  • Polub nas na FACEBOOK'u


    Kursy fitness CPF

Najbliższe kursy fitness