kursy fitness
SZKOŁA
FITNESS

06.01.2014

Fit Style Winter 2014

22-23 lutego 2014 to daty, które wszyscy miłośnicy fitness i tańca powinni zapisać w swoich kalendarzach! W tych dniach odbędzie się w Radomiu kolejna edycja Międzynarodowej Konwencji FitStyle Winter 2014!

Przez dwa dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w lekcjach i warsztatach prowadzonych przez szkoleniowców z charyzmą i bogatym doświadczeniem. A towarzystwo na scenie będzie doborowe. Na zaproszenie FitStyle, po raz kolejny, odpowiedziały gwiazdy światowego fitness. W Radomiu wystąpią: Salvatore Panebianco, Julien Roy, Abby Aouragh, Lorenzo Sommo.

Oprócz zagranicznych prezenterów, na radomskiej scenie zobaczymy całą plejadę znakomitych Polaków z polskich szkół fitness. W tym roku z FitStyle współpracują: Reebok University School, Creative Professional Fitness, Tribal Fitness School, Les Mills, Elitte Poland Fitness School, Bokwa Fitness oraz Zumba Fitness

W trakcie Konwencji FitStyle Winter 2013 odbędzie się finał konkursu FitPrezenter 2014. To już piąta edycja konkursu. Trójka finalistów będzie walczyła o tytuł FitPrezentera 2014 oraz możliwość występu na Konwencji FitStyle Summer 2014.

Pierwszy dzień konwencji nie skończy się o godzinie 19. Dla wszystkich uczestników konwencji przygotowaliśmy kolację i zabawę do białego rana. Wielu z Was z pewnością jeszcze do dziś wspomina imprezę integracyjną po konwencji FitStyle Winter - obiecujemy, że czeka na Was jeszcze więcej atrakcji:)

Zapisy na http://www.winter.fitstyle.info/index.php?pli=zapisz_sie_winter


Kontakt

Magda Sowińska, tel: 531 907 607
e-mail: m.sowinska@cpfitness.pl

Katarzyna Wysocka, tel: 608 435 555


Aktualności


  •  

  • MIĘDZYNARODOWE UPRAWNIENIA REPS

      

    PRAWO DO WYKONYWANIA ZAWODU: Nowa Zelandia, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Republika Południowej Afryki, Belgia, Australia i Polska.

  • Polub nas na FACEBOOK'u


    Kursy fitness CPF

Najbliższe kursy fitness